o grupie

Grupa plastic worx

W skład Grupy Plastic Worx wchodzą obecnie 4 podmioty: Plastic Worx spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k.), a także spółki: holenderska Plastic Worx Nederland B.V., brytyjska Plastic Worx UK LTD i niemiecka RWD Plastic & Logistics GmbH.

Dodatkowo w 2015 roku wraz z holenderskim partnerem Van Werven Plastic Recycling Holding B.V. założyliśmy dwie spółki: Plastic Worx Van Werven Sp. z o.o. oraz Van Werven Poland Sp z o.o, których głównym celem jest zarządzanie nowoczesnym zakładem przetwórstwa odpadów plastikowych (patrz aktualności >).

STRUKTURA GRUPY PLASTIC WORX

Swoją działalność Grupa Plastic Worx rozpoczęła w 2002 roku. Od początku główną siedzibą firmy był Kraków. Obecnie biura firmy mieszczą się w nowoczesnym biurowcu przy ulicy Zakopiańskiej 177. Posiadamy również biuro w Krośnie oraz biura spółek w: Holandii – w Biddinghuizen, w Wielkiej Brytanii – w Stockport i w Niemczech – w Moers.

Pierwszym obszarem działalności firmy były tzw. mielenia mobilne, czyli usługa polegająca na mieleniu skrzynek plastikowych. Usługa ta kierowana jest w szczególności do producentów napojów, takich jak na przykład browary. Kolejne lata, aż do dziś, to dynamiczny rozwój całej grupy. Każdy rok przynosi wzrost zatrudnienia (około 750 osób w minionym roku), jak również poszerzenie działalności o nowe obszary. Wymieniając tylko niektóre; firma może pochwalić się aktywnością w zakresie kompleksowej obsługi zakładów recyklingu w kilku europejskich krajach, logistyką magazynową, wsparciem procesów produkcyjnych i wieloma innymi płaszczyznami działalności. Ze szczegółowym opisem obecnie oferowanych usług mogą się Państwo zapoznać TUTAJ lub kontaktując się z centralą firmy w Krakowie.

Mottem firmy jest sentencja:

“Nobody is perfect, but a team can be.”

Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są zgrany zespół, twórcze pomysły i doświadczenie każdego z nas. Dlatego też nasze projekty są zawsze realizowane rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem – tak, aby spełnić Państwa oczekiwania.

W aktualnościach przedstawiliśmy osiągnięcia i ważne wydarzenia z historii Grupy Plastic Worx. Zapraszamy do zapoznania się TUTAJ ze wspomnianymi materiałami oraz do współpracy!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.