mielenie mobilne

MIELENIE MOBILNE SKRZYNEK i POZOSTAŁYCH OPAKOWAŃ Z PLASTIKU

Firma Plastic Worx jest jednym z europejskich liderów w obszarze tzw. recyklingu mobilnego tworzyw sztucznych, którym zajmujemy się już od 19 lat. Usługę kierujemy do wszystkich firm dysponujących wycofanymi z użytku opakowaniami z tworzyw sztucznych, w tym w szczególności:

Browarom

skrzynki na piwo

Producentom napojów typu soft drink

skrzynki na butelki zwrotne

Branży automotive

opakowania na części samochodowe

Branży spożywczej

skrzynki na warzywa i owoce

Wszelkim firmom

które w procesie produkcyjno-logistycznym korzystają z opakowań z tworzyw sztucznych (jednorazowych lub wielokrotnego użytku)

Nasze mobilne jednostki posiadają własne agregaty prądotwórcze. W ramach usługi i w razie potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić również wózek widłowy wraz z obsługą, który zajmie się transportem opakowań pod urządzenie mielące. Nasza doświadczona kadra spełni wszelkie procedury wymagane na Państwa obiekcie.
Zaletą, a co za tym idzie przewagą mobilnego recyklingu jest brak potrzeby transportowania dużych ilości opakowań. Nasz mobilny młyn przyjedzie do Państwa zakładu w dowolnym miejscu na terenie Europy.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy różne formy współpracy:

usługa mielenia

zakup opakowań

usługa mielenia wraz z zakupem przemiału

zakup przemiałów

Niezależnie od modelu, współpracując z Plastic Worx możecie Państwo liczyć na rzetelność, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość przemiałów!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z jednej z naszych realizacji:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.