browary

KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE MAGAZYNAMI I PLACAMI SKŁADOWYMI KLIENTA

Z uwagi na 19 letnie doświadczenie i szeroką ofertę usług jesteśmy w stanie zaproponować Państwu całościowy outsourcing usług związanych z zarządzaniem Państwa magazynami (logistyką magazynową).
Na terenie magazynu świadczymy wszelkie niezbędne usługi takie jak: załadunek/rozładunek, zarządzanie powierzchnią magazynową, zarządzanie świeżością produktów, wysyłka towarów zgodnie z wymaganiami klienta (fifo, fefo, lifo etc), kompletacje, przepakowania, utrzymanie czystości, utrzymanie stanu technicznego obiektu, prowadzenie dokumentacji związanej z pracą magazynu, inwentaryzacje, odbiór i sortowania opakowań zwrotnych, utylizacje, obsługa programów IT klienta (SAP itp.), labeling, wszelkie prace dodatkowe i inne wymagania klienta jak np. zarządzanie flotą wózków widłowych klienta. W zależności od potrzeb możemy także dostarczyć własne urządzenia do obsługi magazynu.

PRZEPAKOWANIA TOWARÓW (KOPAKINGI)

Oferujemy usługi związane z pakowaniem, przepakowaniem, rozpakowaniem wszelkiego rodzaju produktów. Nasi pracownicy przepakowują poszczególne produkty np. z skrzynki w karton (wraz z złożeniem lub sklejeniem) jak również całe grupy produktów np. z palety Euro na paletę Chep również w wariantach miksów kilku różnych SKU. Mamy duże doświadczenia w zakresie składania i klejenia specjalnych/dedykowanych pod akcje marketingowe opakowań. W ramach procesu możemy również wykonać specjalistyczne zlecenia np. dołożenia produktów reklamowych do opakowania.

KOMPLETACJE TOWARÓW (MIX)

Oferujemy usługi związane z kompletowaniem produktów. Kompletacje, czyli zlecenia mix różnych SKU we wspólnym opakowaniu (np. różne butelki napojów w jednym kartonie) lub na wspólnym nośniku (np. kilkanaście różnych sku na jednej palecie), przygotowujemy z pełną starannością i zgodnie z wytycznymi klienta. Z uwagi na bogate doświadczenie podejmiemy się nawet najbardziej złożonych zamówień.

WÓZKI WIDŁOWE Z OPERATOREM

Oferujemy Państwu wózki widłowe z operatorem do pracy na Państwa magazynie, placach magazynowych lub przy liniach produkcyjnych. Pracę w zależności od potrzeb możemy świadczyć w modelu outsourcingu usług lub innym przez Państwa preferowanym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która spełni wszelkie Państwa wymagania odnośnie wykonywanego procesu, wymaganych przepisów (np. BHP) lub obsługi dedykowanych rozwiązań IT (np. SAP).

ZAŁADUNEK RĘCZNY I PALETOWY KONTENERÓW

Oferujemy usługi załadunku i rozładunku kontenerów eksportowanych do lub importowanych z dowolnej destynacji w Europie lub na świecie.

LABELING, NAKLEJKI, DEDYKOWANE STICKERY

Usługa polegająca na naklejaniu naklejek, stickerów lub etykiet. W swoim dotychczasowym portfolio posiadamy między innymi realizacje polegające na:
● oklejaniu skrzynek plastikowych,
● naklejaniu banderol,
● stickerów z opisem produktów w języku kraju, na który dedykowany jest produkt,
● naklejaniu etykiet produktów oraz etykiet logistycznych (np. ze względu na błąd linii produkcyjnej);
W zależności od potrzeb proces może również zawierać usunięcie dotychczasowych/zużytych naklejek.

WYNAJEM OPAKOWAŃ ZWROTNYCH

Oferujemy Państwu wynajem opakowań zwrotnych. Obecnie w ofercie posiadamy plastikowe skrzynki na butelki zwrotne 0,5l na piwo. W przypadku zapotrzebowania przedstawimy Państwu również ofertę na wynajem innych nośników zwrotnych.

ELEKTRYCZNE PALECIAKI / RYDWANY Z OPERATOREM

Oferujemy Państwu elektryczne paleciaki/rydwany z operatorem do tylnego załadunku/rozładunku TIR. Pracę w zależności od potrzeb możemy świadczyć w modelu outsourcingu usług lub innym przez Państwa preferowanym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która spełni wszelkie Państwa wymagania odnośnie wykonywanego procesu lub wymaganych przepisów (np. BHP).

WŁASNE MAGAZYNY I PLACE MAGAZYNOWE Z USŁUGAMI

Jeśli Twoja firma potrzebuje powierzchni magazynowej lub placów magazynowych w dowolnej lokalizacji w Polsce- skontaktuj się z nami. Na podstawie potrzeb Twojej firmy przygotujemy kompleksową ofertę wraz z wszelkimi usługami z zakresu logistyki magazynowej jakie będą wymagane. Usługa kierowana jest do szerokiego grona Klientów bez podziału na branże, potrzeby (np. magazyn buforowy dla sezonowych produktów lub opakowań zwrotnych) czy okres najmu. Niniejszą usługę dedykujemy również importerom i eksporterom produktów, którzy nie posiadają własnych magazynów.

INWENTARYZACJE MAGAZYNÓW

Ze względu na kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie logistyki magazynowej posiadamy w swojej ofercie również możliwość przeprowadzenia dla Państwa inwentaryzacji wskazanych surowców, produktów lub opakowań zwrotnych i nośników.

PRACOWNICY NA LINIACH PRODUKCYJNYCH

Dostarczamy wykwalifikowanych pracowników do obsługi linii produkcyjnych Klienta. Posiadamy bardzo duże doświadczenie związane z obsługą linii rozlewniczych i sortowniczych, w tym w szczególności w zakresie przygotowania opakowań zwrotnych do rozlewu. Jest to praca w utrudnionych warunkach i pod dużą presją czasu. W wybranych lokalizacjach prowadzimy kompleksową obsługę linii recyklingowych. Od rozładunku do laboratoryjnej kontroli jakości wytworzonych surowców. W krótkim czasie jesteśmy w stanie nauczyć się obsługiwać każdą linię produkcyjną i sprostać często wyśrubowanym wymaganiom ilościowym i jakościowym.

ALTERNATYWNA REALIZACJA DZIAŁAŃ PRODUKCYJNYCH W TRAKCIE AWARII ELEMENTÓW LINII PRODUKCYJNEJ

Oferujemy Państwu pomoc w przypadkach awarii lub niskiej wydajności linii produkcyjnej (także wybranej jej części). Analogicznie dostarczamy także wsparcie w procesach związanych z Państwa usługami, które oferujecie swoim Klientom. W przypadku naglących terminów dostaw nasz zespół produkcyjny może okazać się znaczącym wsparciem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z wsparciem przy wielu bardzo zróżnicowanych z uwagi na proces lub produkt/usługę akcjach. Między innymi były to różnego rodzaju montaże, sortowania, przepakowania, najczęściej wykonywane na terenie Klienta, co pozwalało na oszczędność kosztów związanych z transportem na zastępcze miejsce ewentualnej produkcji. Takie rozwiązanie ułatwia Klientowi proces kontroli jakościowej wykonywanych przez nas czynności.

WSPARCIE PRODUKCJI W OKRESACH WZMOŻONEGO ZAPOTRZEBOWANIA (PIKI) SIŁY ROBOCZEJ

Niemal każdą z branż charakteryzuje większa lub mniejsza sezonowość co w sposób bezpośredni przekłada się na plany produkcyjne, a tym samym na zapotrzebowanie w pracowników. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo uniknąć prac i kosztów związanych z dodatkowymi rekrutacjami i rotacjami na stanowiskach produkcyjnych. Przy tego rodzaju outsourcingu zachowują Państwo całkowitą elastykę w dostosowywaniu produkcji do rynkowego zapotrzebowania na Państwa towary czy usługi. W dotychczasowych zleceniach produkcyjnych, które realizowaliśmy, przyrost ilości ludzi w sezonie dochodził nawet do 1000 % w stosunku do miesięcy pozasezonowych i wszystko to bez jakiegokolwiek uszczerbku dla jakości wykonywanych procesów.

SORTOWANIE OPAKOWAŃ ZWROTNYCH PRZED PODANIEM NA LINIĘ PRODUKCYJNĄ (IN LINE I OF LINE)

Specjalizujemy się w procesach związanych z sortowaniem wszelkiego rodzaju produktów i opakowań. Nasi pracownicy sortują między innymi butelki zwrotne szklane i plastikowe, skrzynki na butelki, KEG oraz odpady z tworzyw sztucznych. Sortowań w zależności od potrzeb dokonujemy ręcznie, ale również przy wsparciu maszyn i linii sortowniczych. Obsługujemy kompleksowo akcje całkowitej wymiany opakowań zwrotnych (butelki) na rynku, gdzie stary typ butelki wymieniany jest na nowy. Usługa może się składać między innymi z procesów przekładania, sortowania skrzynek z dużym zanieczyszczeniem oraz na budowie bloków szkła (używana butelka) do dalszej sprzedaży/wysyłki.

TŁUCZENIE SZKŁA

W ramach wycofywania z rynku opakowań jednorazowych lub zużytych opakowań zwrotnych Klienta, świadczymy usługi tzw. „tłuczenia szkła” czyli wysypywania butelek szklanych do wskazanych kontenerów.

UTYLIZACJE

Kompleksowa obsługa procesów utylizacyjnych przeterminowanych produktów spożywczych (np. napojów) na terenie zakładu Klienta.

PRACE DODATKOWE

W ramach kompleksowego wsparcia procesów produkcyjnych nasi pracownicy mogą również świadczyć dodatkowe usługi specjalistyczne, dedykowane pod konkretny rodzaj produkcji. Szczegóły każdorazowo ustalamy pod potrzeby Klienta.

SYTUACJE AWARYJNE

Masz sytuację awaryjną na produkcji lub w logistyce magazynowej? Po prostu zadzwoń i powiedz o co chodzi, a postaramy się pomóc.

MIELENIE MOBILNE

Usługa polegająca na zmieleniu wycofywanych z użytku jednorodnych plastikowych opakowań (skrzynki) lub innych produktów (kosze, plastikowe kontenery). Produktem finalnym jest zapakowany w worki typu big bag przemiał. Z uwagi na fakt, iż w swoim parku maszynowym posiadamy tzw młyny mobilne, jesteśmy w stanie wykonać tę usługę w dowolnym miejscu w Europie.

SKUP USZKODZONYCH / WYCOFANYCH Z RYNKU OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Skupujemy zużyte, uszkodzone lub wycofane z rynku opakowania z plastiku (np. skrzynki). Jeśli posiadacie Państwo partię opakowań na sprzedaż prosimy o kontakt.

ZAKUP I SPRZEDAŻ ODPADÓW I PRZEMIAŁÓW TWORZYW SZTUCZNYCH

Dysponujesz odpadami poprodukcyjnymi w przetwórstwie tworzyw lub nadwyżkami produkcji przy recyklingu tworzyw sztucznych, zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy.

SPRZEDAŻ PRZEMIAŁU HDPE I PP

Zapraszamy do współpracy firmy przetwórstwa tworzyw sztucznych wykorzystujące surowce z recyklingu. Dziękiwłasnej produkcji i licznym kontaktom w Europie możemy pomóc w zakresie niemal każdej frakcji PP, HDPE czy PVC.

SKUP I SPRZEDAŻ SZKLANYCH BUTELEK ZWROTNYCH

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż szklane butelki zwrotne 0,5l na piwo. Jesteśmy również zainteresowani odkupem takich butelek.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.