Praca

DOŁĄCZ DO NAS!

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy. Jeżeli jesteś którąś zainteresowany/a skorzystaj z formularza i prześlij nam swoje CV, w tytule wpisując stanowisko, o które chcesz aplikować lub napisz/zadzwoń do osoby, do której kontakt podany jest w treści danego ogłoszenia.
Jeżeli na liście ofert nie ma obecnie takiej, która by Cię interesowała prześlij nam swoje CV z ogólnym opisem swoich umiejętności, zachowamy je w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.

Pracownik produkcyjny / Operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY: Jedna z kilku lokalizacji na terenie Niemiec
OPIS STANOWISKA: Obsługa linii produkcyjnej.
Sortowanie opakowań szklanych.
Załadunek, rozładunek.
Kompletacja towarów i inne czynności magazynowe.
Poszukujemy także operatorów wózka widłowego.
WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym.
Sprawność fizyczna.
Wykształcenie min. zawodowe.
Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność.
Działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Umiejętność współpracy w zespole.
Zachowanie trzeźwości.
W przypadku operatorów wózka widłowego:
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy.
Doświadczenie jako operator wózka widłowego.
OFERUJEMY: Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracę w systemie zmianowym, Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Dogodny system działania: dwa tygodnie pracy w Niemczech, dwa tygodnie pobytu w domu.
GWARANTUJEMY: Transport: Krosno > Niemcy > Krosno oraz na terenie Niemiec: mieszkanie > praca > mieszkanie.
Zakwaterowanie na miejscu.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z kierownikami produkcji w naszym biurze w Krośnie, pod numerem 13 436 52 52. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Sortowacz opakowań plastikowych

MIEJSCE PRACY: Holandia
WAŻNE: Ogłoszenie dotyczy zainteresowanych z Podkarpacia. OPIS STANOWISKA: Firma Plastic WorxNederland obsługuje linię recyklingu plastiku w Holandii. Aktualnie poszukujemy sortowaczy opakowań plastikowych.
WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
Wysoka motywacja do pracy.
Wykształcenie przynajmniej zawodowe.
Rzetelność, odpowiedzialność, działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.
OFERUJEMY: Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze spółką holenderską, pracę w systemie zmianowym, możliwość podnoszenia kwalifikacji, dogodny system działania: trzy tygodnie pracy w Holandii, trzy tygodnie pobytu w domu.
GWARANTUJEMY: Transport oraz zakwaterowanie na miejscu.
KONTAKT: bartkachny@plasticworx.com.pl 13 436 52 52 - proszę dzwonić w godzinach 09:30-16:00 Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).