praca

praca za granicą

Plastic Worx Sp. z o. o. działając jako agencja zatrudnienia poszukuje dla zagranicznych partnerów kandydatów  do pracy na terenie Niemiec i Holandii.

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany/a którąś z ofert skorzystaj z formularza i prześlij nam swoje CV, w tytule wpisując stanowisko, na które chcesz aplikować lub zadzwoń pod numer  podany w treści danego ogłoszenia.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MIEJSCE PRACY:
Jedna z kilku lokalizacji na terenie Niemiec

OPIS STANOWISKA:
Obsługa linii produkcyjnej. Sortowanie opakowań szklanych. Załadunek, rozładunek. Kompletacja towarów i inne czynności magazynowe.

WYMAGANIA:
Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym.
Sprawność fizyczna.
Wykształcenie min. zawodowe.
Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność.
Działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Umiejętność współpracy w zespole.
Zachowanie trzeźwości.

W przypadku operatorów wózka widłowego:
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy.
Doświadczenie jako operator wózka widłowego.

OFERUJEMY:
Legalne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy zagranicznego na podstawie umowy o pracę. Pracę w systemie zmianowym. Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Dogodny system działania: dwa tygodnie pracy w Niemczech, dwa tygodnie pobytu w domu.

GWARANTUJEMY:
Transport oraz zakwaterowanie na miejscu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza lub  kontakt z naszym biurem w Krośnie, pod numerem telefonu 13 436 52 52 w godzinach  09:30 -16:00.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

SORTOWACZ OPAKOWAŃ PLASTIKOWYCH

MIEJSCE PRACY: Holandia

WAŻNE:
Ogłoszenie dotyczy zainteresowanych z Podkarpacia.

Obsługa linii do recyklingu plastiku w Holandii.

WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym. Sprawność fizyczna.Zachowanie trzeźwości.Wysoka motywacja do pracy.Wykształcenie przynajmniej zawodowe.Rzetelność, odpowiedzialność, działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.Umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY: Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u pracodawcy zagranicznego , pracę w systemie zmianowym, możliwość podnoszenia kwalifikacji, dogodny system działania: trzy tygodnie pracy w Holandii, trzy tygodnie pobytu w domu.

GWARANTUJEMY: Transport oraz zakwaterowanie na miejscu.

KONTAKT: Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza lub  kontakt z naszym biurem w Krośnie, pod numerem 13 436 52 52 w godzinach  09:30 -16:00.

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji